7. listopadu 2016

Další krok vpřed – jsme autorizovaným prodejcem ložisek EZO

Naše společnost KORBEL - ložiska se stala autorizovaným distributorem kuličkových ložisek proslulé značky EZO z Japonska.

Co to pro vás znamená? Především jistotu, že od nás vždy dostanete jen originální ložisko EZO se zárukou prvotřídní kvality. K tomu také největší výběr, okamžité zařazování novinek do sortimentu a v neposlední řadě i velice příznivé ceny.

V naší nabídce najdete ložiska EZO v mnoha velikostech a variantách, nerezová, palcová, tenkostěnná, axiální, miniaturní i ve speciálních sériích, zkrátka jaká potřebujete. Jejich využití je velmi široké, od zdravotnictví, přes letecký a automobilový průmysl, až po počítačovou techniku a hojně je používají třeba také RC modeláři.

Japonská společnost EZO je už od 70. let dvacátého století světoznámá díky extrémní přesnosti a nejvyšší jakosti svých ložisek, za což získala i řadu prestižních certifikátů kvality. Její umění dokazuje i fakt, že vyrábí také ložiska s otvorem pro hřídel o průměru pouhých 0,6 milimetru.

Valivá ložiskaValivá ložiska

Kluzná ložiskaKluzná ložiska

PříslušenstvíPříslušenství

VýrobciVýrobci ložisek a příslušenství

Anketa

Jaký typ ložisek nejvíce používáte?

kyvná oka
5 %

Celkem 1854 hlasů

Co říkají naši zákazníci

„Nikdy jsem ložiska nekupoval. V kamenném obchodě si s tím nevěděli rady, protože se jednalo o palcové ložisko. Jsem technicky zdatný a tak jsem díky vašemu přehledném e-shopu během 15 minut věděl co objednat. Originál ložisko do kočárku stálo 275,- Kč u vás okolo 30,- Kč. Už jsem je vyměnil.”

R. Klesný

Bonusy k nákupu

Objednávka nad 2000 Kč vč. DPH:
doprava v ČR zdarma
Hledat

Všechny ceny ložisek jsou pultové – včetně DPH.
V případě poptávky nebo dotazů nás kontaktujte.