Vážení zákazníci,
děkujeme za přízeň v letošním roce a do nového roku Vám přejeme vše nejlepší. Rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech 18. 12. 2019 – 1. 1. 2020 budeme mít zavřeno z důvodu plánované inventury a celozávodní dovolené.
Poslední otevírací den a expedice zboží z e–shopu v roce 2019 bude v úterý 17. 12. 2019.
Otevíráme ve čtvrtek 2. 1. 2020.

9. září 2016

Nové ceny Nachi

Vážení zákazníci,
máme pro Vás jednu důležitou a věříme, že potěšující novinku.

Naše společnost Korbel-ložiska je dlouholetým autorizovaným distributorem japonského výrobce ložisek NACHI pro Českou republiku.

Značka NACHI kvalitou výrobků na trhu prokázala, že je skutečně spolehlivou alternativou k dalším prémiovým výrobcům. Z praxe máme ověřeno, že tato v Japonsku vyrobená ložiska snesou i nejnáročnější aplikace.

Novinkou je, že NACHI aktuálně změnilo svoji prodejní politiku a zlevnilo distributorům své ceníky, což pro Vás znamená, že jsme Vám schopni nabídnout tato prémiová ložiska za nové ceny zvýhodněné o 20 až 30 %. To už je zásadní posun, souhlasíte?

Na dodávku nikdo nechce čekat, a tak většinu ložisek od NACHI držíme skladem v dostatečném množství. Naše skladová zásoba Vám umožní plánovat spotřebu přesně na moment, kdy je opravdu potřebujete, nebo obratem vykrýt Vaši naléhavou objednávku.

Podívejte se, který ze 1397 typů, které máme v nabídce, je pro Vás ten pravý.

A nezapomeňte, doprava od nás je zdarma už od hodnoty objednávky 2000 Kč včetně DPH.

ložiska Nachi