V našem e-shopu prodáváme ložiska Nachi

Historie

Psal se rok 1928 a v japonském městě Toyama založil pan Kohki Imura firmu vyrábějící pily na kov. Ačkoliv byla firma malá, podařilo se jí ve velmi krátkém čase získat výbornou pověst a to hlavně díky vysoké kvalitě výrobků. Když pak japonský císař Hirohito v roce 1929 připlul do místní prefektury na inspekci, navštívil právě tuto malou firmu, jenž byla označena jako příkladná ukázka vynikající japonské produkce. Na počest vzácné návštěvy Imura firmu přejmenoval na Nachi podle křižníku, kterým císař připlul.

Křižník Nachi

V průběhu dalších let se společnost Nachi ve strojírenském oboru rozšiřovala až do podoby dnešní korporace, kterou tvoří 6000 zaměstnanců ve 22 domácích a 28 zahraničních společnostech, které dohromady generují obrat přes 1,7 miliardy USD (leden 2014). Oficiální název korporace je NACHI-FUJIKOSHI CORP., jako obchodní značka ale vystupuje pod jménem Nachi.

Management NachiTovárna Nachi v ToyaměSídlo Nachi v Tokyu

Nyní je Nachi uznávaný výrobce nejenom oněch přesných řezných nástrojů, ale i spolehlivých ložisek, robotů, obráběcích strojů, rychlořezné oceli a hydraulického zařízení. Tento široký záběr Nachi je zároveň i obrovskou výhodou, neboť celý proces vlastní výroby je realizován právě díky technologii a zkušenosti Nachi, čímž se může pochlubit jen málokterý výrobce.

Výrobní divize Nachi

  • Obráběcí nástroje a stroje
  • Průmysloví roboti
  • Ložiska
  • Hydraulická zařízení
  • Ocel
Roboty Nachi

Ložiska Nachi

Skvělá ložiska Nachi jsou vyrobena z materiálu vlastní výroby, tepelně zpracovaná opět vlastní technologií a následně opracovaná na firmou vyvinutých obráběcích strojích. Nachi tedy má celkově pod kontrolou všechny kroky výrobního procesu. Nachi při celém procesu výroby aplikuje systém neustálého zlepšování. Výsledkem jsou pak opravdu špičková ložiska, která se používají v náročných aplikacích nebo automobilovém průmyslu.

Ložiska Nachi

Společnost Korbel - ložiska, s. r. o. je autorizovaným distributorem ložisek značky Nachi.

Ke stažení: Certifikát ISO 9001 Nachi

Oficiální stránka: www.nachi.de

V našem e-shopu prodáváme ložiska Nachi
Hledat
Zpět Zavřít

E-shop

Zpět Zavřít

Podle značky